На Трампа подали в суд через блокування критиків у Twitter

11:22 12.07.2017

Семеро користувачів Twitter подали в суд спільний позов проти президента США Дональда Трампа, звинувативши його в порушенні першої поправки Конституції США, яка гарантує свободу слова. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на BBC.

Позов подали представники інституту Knight First Amendment при Колумбійському університеті. Семеро користувачів Twitter стверджують, що їхні облікові записи були заблоковані президентом або його помічниками після того, як вони глузливо чи критично відповіли на твіти Трампа.

Таким чином, стверджують позивачі, було порушено першу поправку Конституції США, яка гарантує свободу слова.

Як підкреслюють у позовній заяві, акаунт Трампа в Twitter є “публічним майданчиком для обговорення”, тому не можна видаляти людей через їхні погляди чи переконання.

“Перша поправка може бути застосована до інтернет-форуму так само, як вона застосовується до міських зборів чи відкритих засідань шкільних рад”, - зазначив виконавчий директор Knight First Amendment Джаміль Джаффер.

Представники інституту вимагають, щоб суд визнав блокування користувачів антиконституційним, а також зобов'язав Трампа розблокувати доступ до його акаунта і оплатити послуги адвокатів.

Фото - ВВСcomments powered by Disqus