У Луцьку чоловік, якому здалося, що його фотографують, побив фотокореспондента

15:54 11.07.2017

У Луцьку чоловік, якому здалося, що його фотографують, побив місцевого фотокореспондента Володимира Лук’янчука. Інцидент трапився ввечері 10 липня біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Про це повідомляє представниця ІМІ у Волинській області.

Представниця луцької поліції Ольга Шмігель розповіла у коментарі для ІМІ, що чоловік, який побив фотокореспондента, був у алкогольному сп'янінні. Працівники поліції приїжджали на місце події, тривають слідчі дії.

Також у поліції розповіли, що чоловік, який побив фотографа, викрикував, що він є послушником у монастирі. Деякі волинські ЗМІ написали, що він є священником.

Фотокореспондент Володимир Лук’янчук у коментарі представниці ІМІ у Волинській області розповів, що сидів на лавочці з двома чоловіками, а коли навів фотокамеру на пам'ятник Тарасу Шевченку, щоб сфотографувати, прибіг чоловік і почав його бити.  

Зі слів фотокореспондента, деякі  інтернет-ЗМІ Волині написали про те, чого насправді не було. Наприклад, про струс мозку.

“Про мене написали, де я народився, звідки родом, а про нападника нічого не написали”, - поскаржився він.

Знімки фотокореспондента неодноразово публікували газети “Вісник+К”, “Волинь нова”.comments powered by Disqus