Редакторка "Доступу до правди" подала апеляцію щодо дій СБУ

16:01 11.07.2017

Відкрито апеляційне провадження за скаргою головної редакторки сайту “Доступ до правди” Лесі Ганжі на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва у справі за адміністративним позовом до Служби безпеки України, повідомляє “Доступ до правди”.

Справу до апеляційного розгляду призначено в порядку письмового провадження на 12 липня.

Як повідомляв ІМІ, 14 листопада 2016 року редакторка сайту “Доступ до правди” Леся Ганжа подала позов до Київського окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправними дії Служби безпеки України та зобов’язати її надати інформацію на запит щодо перевірки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що отримують пенсії та інші соціальні виплати.

30 травня 2017 року Окружний адміністративний суд Києва повністю пристав на аргументи Служби безпеки України і відмовив у задоволенні позову Лесі Ганжі, в якому йшлося про неправомірну відмову СБУ надати на запит результати перевірки внутрішньо переміщених осіб, що отримують пенсії та інші соціальні виплати, зокрема скількох осіб рекомендовано позбавити пенсій та соціальних виплат у результаті перевірок СБУ, що проходили у 2016 році.

Судовий збір за подачу апеляції становив 704 гривні. Його оплатила ініціатива “На суд за доступ”.

Про судові справи, підтримані ініціативою “На суд за доступ”, читайте у Фейсбуці за хештегом #насудзадоступ.comments powered by Disqus