У Луцьку охоронці не хотіли пропускати журналістку на сесію облради через невдалий жарт (оновлено)

11:40 08.12.2015

8 грудня у Луцьку журналістку інтернет-видання ВолиньPost Анну Бліннікову охоронці не хотіли пропускати на сесію Волинської обласної ради через її жарт, що у неї є зброя, також охоронці аргументували тим, що на сесію не можна запізнюватися. Про це повідомляється на сайті видання.

Як пише видання, біля входу до сесійної зали журналістку перестріли, обшукали за допомогою спецпристрою, а також спробували заборонити відвідати сесію.

“Причиною всьому став невинний жарт. На запитання охоронців, які тепер стежать за порядком на сесії, чи є зброя, журналістка пожартувала, мовляв “аякже”. Не знайшовши у сумочці та кишенях кореспондентки зброї, до сесійної зали Анну однаково не хотіли пускати, аргументували тим, що на сесію не можна запізнюватися”, - пише видання.

Також охоронці зазначили, що є спеціальний документ, у якому і прописане таке правило для представників ЗМІ. Він нібито має зберігатися в охоронців, що на першому поверсі. Але потім охоронці зізналися, що ніяких подібних задокументованих правил вони не бачили, та пропустили журналістку на сесію.

Яку повідомляє Волинське агентство розслідувань (ВАР) з посиланням на джерела, посилені заходи безпеки в облраді спрямовані саме на охорону персони новообраного голови Волинської облради Ігоря Палиці.

“Як повідомив один із охоронців, до таких заходів вдаються “заради вашої ж безпеки”, хоча джерела ВАР повідомляють, що вони спрямовані саме на охорону персони Ігоря Палиці”, - пише видання.

За інформацією видання, один із “бодігардів” також чергує біля кабінету Палиці. “Охоронці цікавляться, скільки входів у сесійній залі та чи були екстремальні випадки під час сесій. Вони стверджують, що охороняють тільки облраду, а не ОДА, яка розташована у цьому ж приміщенні”, - пише видання.

Також на парковці біля ради розташований автомобіль із обладнанням, яке можуть використовувати для прослуховування.

Згодом Анна Бліннікова у Фейсбук пояснила, що охоронець запитав без будь-яких пояснень в неї про зброю, навіть не назвавшись. А коли журналісти почали його запитувати, хто він, то так і не отримали відповіді.comments powered by Disqus