Бібліотека

Річний звіт ІМІ 2016

Інститут масової інформації публікує звіт з діяльності за 2016 рік.

Хроніка свободи слова 2016

«Хроніка свободи слова 2016» є підсумковим аналітичним продуктом моніторингу свободи слова в Україні протягом 2016 року, який проводився ГО «Інститут масової інформації».

Посібник "Основи судової журналістики"

Цей посібник підготовлено для журналістів, які професійно висвітлюють або мають намір висвітлювати судові процеси та судову проблематику загалом. 

Журналіст і (НЕ) безпека. Посібник для журналістів, які працюють в небезпечних умовах

У посібнику подаються практичні рекомендації що стосуються роботи журналістів в небезпечних умовах, включаючи зони конфліктів, масові заворушення тощо. 

"Медіакомпас: путівник професійного журналіста"

Практичний посібник для журналістів про журстандарти, етику, роботу з соцмережами, особливості виствітлення конфлітків та вразливих груп населення, юридичну відповідальність журналістів і редакцій.

"Комунікація громадських ініціатив. Для тих, хто творить зміни"

В посібнику комунікації громадських ініціатив розглянуті комплексно — від планування інформаційної кампанії до організації робочого тижня комунікаційної команди. Тож книга насамперед буде доречною для громадських активістів/команд, які починають свою діяльність чи планують нові завдання.

Хроніка свободи слова 2015
З чого складаються місцеві новини Півдня і Сходу України
Посібник для журналістів «Як писати про місцеву владу»
Практичний посібник для працівників комунікаційних структур в органах влади
Хроніка свободи слова 2014
Гендер для медій: підручник для журналістів

У підручнику є сюрпризи й несподіванки, що відкриватимуться читачці і читачеві не відразу, а у процесі прочитання та опанування матеріалу...

Посібник для журналістів в гарячих точках від "Репортерів без кордонів" (англ)

Документи, що гарантують діяльність журналіста, поради з безпеки, надання першої допомоги, подолання стресу, та багато чого іншого